На при кінці літа ця рослина максимально віддає свій врожай, тому й такі потреби в неї максимально зростають.
Як завжди перед у цьому питанні в нас є вибір – це органічні та мінеральні добрива.
Дуже непоганим варіантом серед органічних добрив є підживлення рослини деревним попелом. Щоб приготувати розчин для обробки ґрунту під перцевим кущем потрібно розвести 1 літрову банку попелу у 10 літрах води. Добре все перемішайте та залиште настоятися протягом трьох годин. Після того можна полити під кожен кущ по 2 літри цього розчину.
А ще є варіант, коли добрива “зіграють у тандемі”. Тобто можна підживити кущі перцю спочатку таким мінеральним добривом, як кальцієва селітра, а після такої обробки посипати ґрунт під кущем та навколо нього деревною золою.
Кальцієвою селітрою можна зробити не тільки кореневе підживлення, а й позакореневе. Тут також попереджаємо вас про необхідність дотримуватися правильного дозування: у десятилітровому відрі розчиніть 20 г добрива.
Ще одне добриво, яке можна використати у серпні для підтримки перцю та продовження його плодоношення, є Борофоска. Останнім часом її багато хто вважає чарівним засобом для того, щоб підвищити врожайність культур. Це комплексне бюджетне добриво справді настроює організм рослини на завершення сезонного циклу. Але й тут попереджаємо про необхідність дотримуватися інструкції, яка додається виробником. Середня норма внесення Борофоски на 1 кв.м 80-100 г, а якщо ґрунт легкий та насичений кальцієм, то норма зменшується вдвічі.
Крім того, ця речовина допоможе вберегти перці від вершинної гнилі.