Як посадити редис під зиму: унікальний спосіб отримати ранній врожай. Беріть на замітку цей простий метод

Цей унікальний метод посадки редиски під зиму дасть вам змогу насолодитися смачним і свіжим врожаєм ще до початку масової появи цього овочу на грядках у сусідів.

Редис – овоч, багатий на вітаміни та мінерали, такі як вітамін C, вітамін К, фолієва кислота та калій. Також він містить антиоксиданти, які допомагають захищати організм від шкідливих вільних радикалів.

А ще редис містить лише кілька калорій, що робить його ідеальним овочем для тих, хто стежить за своєю фігурою.

Отже, якщо ви хочете вже у квітні насолодитися свіжими редисками, вирощеними на власному городі, то обов’язково скористайтеся цим унікальним способом посадки цього овочу під зиму. Прочитайте наведені нижче рекомендації та дійте зараз!

Обов'язково скористайтеся цим способом посадки овочу під зиму
Обов’язково скористайтеся цим способом посадки овочу під зиму

Крок 1. Підготовка грядки

У жовтні почніть підготовку грядки для редиски. Спершу удобріть місця передбачуваних грядок: насипте перегній і деревну золу на їхній поверхні. Потім ретельно перекопайте землю разом із цими добривами. Цей крок перетворить вашу ділянку землі зі звичайної на родючу, і це один із ключів до успішного вирощування редиски взимку.

Крок 2. Створення лунок

Для посадки редиски під зиму створіть лунки. Це можна зробити дуже легко, скориставшись лотками, які залишилися після яєць. Лоток, що розрахований на три десятки яєць, опустіть на грядку й акуратно натисніть, потім пересуньте його далі й повторіть дію.

Крок 3. Укриття плівкою

Після створення лунок, накрийте всю грядку плівкою. Тепер можете розслабитися і чекати листопада. Коли верхній шар ґрунту підмерзне, настав час для наступного кроку.

Крок 4. Посадка насіння

Опустіть насіння редиски в заздалегідь підготовлені лунки та присипте землею. Таким чином, ви зможете домогтися того, щоб редиска почала проростати вже наприкінці березня, а перший урожай зможете зняти на пробу у квітні.

Не забудьте за необхідності в березні прорідити сходи, щоб редиска виросла великою.

 

Популярне

Подібні новини