Рослину заміокулькас часто називають доларове дерево. Цю другу назву вона отримала завдяки зеленому блискучому товстому листю.
Його дарують на новосілля або день народження з побажанням збільшення статків. Вирощувати доларове дерево модно й не складно. Висота цієї рослини іноді сягає 1 м. Варто зазначити, що сік заміокулькаса є отруйним, тому майте на увазі, що при попаданні на шкіру він може викликати свербіж та печіння. Цвіте рослина рідко, але завдяки правильному догляду можна досягти її цвітіння. Хоча вишуканої декоративності очікувати від квітки не варто.
Які ж особливості вирощування доларового дерева?
Заміокулькас дуже любить світло, але не прямі сонячні промені. Тому, обираючи місце його постійного розташування, не забувайте про це.
Щоб дерево цвіло, йому потрібно забезпечити певний температурний режим. Влітку це +25°, взимку +16°
Вологість повітря для рослини не критичний фактор, але якщо вона зимує у сухому приміщенні, де надмірно працюють системи опалення, то рекомендується час від часу протирати листя рослини водою.
Полив, як і для більшості рослин, заміокулькасу є дуже важливим. Поливають його після повного висихання ґрунту рясно, тому він може обходитися без поливу приблизно 1 тиждень. Присутність надмірної вологи у горщику для рослини гірше ніж пересушування.
Коли квітка починає свій активний ріст, то в неї виникає потреба у збільшенні живильних речовин. Один раз на 2 тижні рослини у цей період потрібно підгодовувати добривами, що призначаються для кактусів або сукулентів.
Якщо ви надумаєте доларове дерево пересадити, то пам’ятайте про отруйний сік рослини, а тому не нехтуйте захисними рукавичками під час її пересаджування.