Півонії поливаю цим простим еліксиром кожен травень: покриваються величезними шапками квітів. Ну краса

Півонії - це найгарніші квіти. Тому починаємо доглядати їх, як тільки з'являться перші червоні паростки. Це стане запорукою пишного цвітіння.

Насамперед потрібно прибрати траву та мульчу, якщо вона прикривала рослини на зиму. Від старих стебел також необхідно позбутися за допомогою секатора. Потім акуратно необхідно пропушити землю.

Перше підживлення

Азотне добриво (це буде перше підживлення) підійде аміачна селітра в кількості одного сірникового порошку на 10 л води. Також підійде звичайний нашатирний спиртз з аптеки, який розводять у кількості 2 ст. ложок у 10 літрах води. Коли з’являться кульбаби та кропива, можна зробити настій із трави, який готується протягом тижня. Його знадобиться 1 літр на відро води. З мінеральних добрив можна взяти 50 г суперфосфату на 10 л води і полити їм рослини.

Якщо ви використовуєте сухі дріжджі, можна зробити наступний розчин. Потрібно взяти для цього 100 г продукту і розчинити у відрі з теплою водою. Отримана суміш повинна настоятись протягом 8-10 годин у кімнаті, періодично помішуючи розчин. Якщо у вас залишаються сухарі від чорного хліба, можна зібрати їх у відро (у кількості приблизно 1 буханця) і замочити в 10 л води на 3-4 дні. Цим розчином потрібно полити півонії. Або сухарики можна просто закопати в землю біля ствола.

Друге підживлення

Наступне підживлення повинно проводитися через 10 днів після першого будь-якого з перерахованих добрив.Також для формування великих бутонів потрібно додаткове підживлення у вигляді фосфорно-калійних добрив. Потрібно зробити зольний настій (0,5 літрів речовини розвести в 10 л води) або удобрити півонії азофоскою в кількості однієї столової ложки на відро води. Чим товщі будуть стебла, тим більша рослина сформує бутони. Перед кожним підживленням потрібно пролити землю під кущем.

Садівники розповіли, як правильно підживлювати півонії у травні
Садівники розповіли, як правильно підживлювати півонії у травні

Третє підживлення

Остання (позакореневе) підживлення борною кислотою проводиться перед цвітінням. На 5 л води потрібно 2 грами речовини. Борну кислоту попередньо розводять у гарячій воді (береться невелика кількість води). За допомогою обприскувача рослини обробляють листом. Розчин, що залишився, можна розподілити по висаджених кущах томатів.

Четверте підживлення

Восени у вересні потрібно внести під кожен кущ по лопаті перегною. Це дасть змогу закласти нові бруньки для майбутнього цвітіння. У перегної містяться всі необхідні елементи для цього. Якщо ви докладете зусиль для догляду за кущами півонії, то пишне цвітіння вам забезпечене.

Популярне

Подібні новини