Монофосфат калію + лимонка: ось чому мої сусіди заздрять моєму врожаю томатів кожного року. Записуйте

Коли томати починають масово наливатися та визрівати, саме час підтримати плодоношення підживленням. Розповідаємо, як саме це необхідно робити, щоб отримати гарний врожай.

Правильне добриво покращить смак плодів, а також дасть кущу сили для зав’язування нових томатів та визрівання вже наявних. Коли томати інтенсивно плодоносять, потрібно використовувати тільки калійно-фосфорні підживлення, і одним з найкращих у цей час є монофосфат калію. Він дуже легко розчиняється і дуже швидко засвоюється помідорами.

Під час застосування фосфорних підживлень дуже важливо стежити, щоб цей мікроелемент не зв’язувався з кальцієм. Тому в розчин ми рекомендуємо додати трохи лимонної кислоти – буквально дрібку. Підживлення розчином потрібно робити вечорами, щоб сонце не випаровувало корисні мікроелементи і не залишало опіків на листі рослин.

Городники розповіли про підживлення томатів в серпні
Городники розповіли про підживлення томатів в серпні

Щоб приготувати розчин для внесення підживлення, необхідно одну столову ложку монофосфату калію розвести в одному літрі теплої води, додати лимонку та ретельно змішати.

Цей розчин виливаємо у відро води, додаємо воду догори, ще додаємо столову ложку нашатирного спирту та поливаємо під кожен кущ томату по одному літру.

Вносимо таке підживлення кожні два тижні. Це допоможе перевести цукри з листя в плоди, що позитивно позначиться на смаку, кольорі та зав’язуваності плодів. Крім того, ця підживка знизить вміст азоту в помідорах, що вплине на швидкість дозрівання. Томати споживатимуть фосфор та калій до кінця вегетації, тому підживлення вносимо і у серпні, і у вересні.

Популярне

Подібні новини