Насамперед капуста дуже любить чисту свіжу воду. Поливати капусту найкраще у вечірню пору і лише відстояною водою.
Лити її бажано саме під листя, а не на них, щоб добре промочити ґрунт. Поливати потрібно по одному разу приблизно три-чотири дні. Норма поливу – біля одного відра води на кожну рослину. Але перед поливом обов’язково потрібно розпушити ґрунт на кілька сантиметрів, а після поливу замульчувати ґрунт, щоб волога якомога довше зберігалася біля коріння.
Простішого всього це зробити, присипавши вологий ґрунт сухим. Усі серпневі добрива краще попередньо розчинити у воді. Якщо ми говоримо про мінеральні добрива, то ми рекомендуємо зробити наступний розчин: столова ложка нітрофоски, столова ложка суперфосфату та їдальня ложка калію на відро води. Таке добриво виливаємо по піввідра на кожну рослину.
Коли будемо виливати наше підживлення, намагаємося не потрапляти розчином по листях. Якщо це і сталося, необхідно змити підживлення водою зі шланга, інакше на листі можуть з’явитися легкі опіки, і розвиток рослини ускладниться. Пізні сорти капусти вже в середині серпня можна обробляти сірчанокислим магнієм.
Для цього розводимо на відро води 15 грамів цього мінерального добрива і обприскуємо по листу із пульверизатора. Такого обсягу цілком вистачить на 10 квадратних метрів площі. Якщо обробити капусту таким чином, можна підтримати качани під час зберігання, і вони перезимують без проблем.