Сусідка по дачі розкрила секрет щедрого врожаю малини: цей простий метод працює на всі 100%. Спробуйте!

Якщо дачники хочуть наступного літа ласувати смачним урожаєм малини, то не полінуйтеся внести корисні підживлення у серпні та вересні. Ділимося всіма хитрощами.

Після збирання врожаю малини очистіть ґрунт, прибравши всі бур’яни, опале листя і мульчу. Все це краще спалити, тому що відходи від рослин можуть бути заражені, і є ризик перенести ці захворювання на інші рослини.

Після цієї процедури обов’язково перекопайте міжряддя на глибину до 20 см, а відстань між кущами залиште приблизно 8 см. Коріння малини ростуть дуже близько до поверхні, тому глибоко копати не варто. Потім обріжте пагони, якщо вони пошкоджені чи хворі.

Після цього полийте очищену та перекопану землю водою, витрачаючи від 30 до 40 літрів на кожен кущ. Молоді рослини поливайте об’ємом води, зменшеним удвічі. У серпні внесіть по половині склянки деревної золи.

Городники розповіли, чим підживити малину в серпні-вересні
Городники розповіли, чим підживити малину в серпні-вересні

Готуйте настої зі скошеної трави, трьох подрібнених шматочків крейди, 300 грамів гною та 300 грамів деревної золи. Заливайте бочку водою і настоюйте засіб протягом тижня.

Перед застосуванням розводьте настій чистою водою до співвідношення один до двадцяти і поливайте по три літри під кожен кущ. Восени рекомендується підгодовувати малину за допомогою перепрілого гною.

Він додасть малині силу, що не буде зайвим навесні під час активного зростання. Взимку підживлення грітиме чагарники і збереже коріння в цілості та безпеці. Витрачайте 6 кг гною на квадратний метр.

Також використовуйте восени підживлення з перепрілого компосту. З його допомогою ви зможете знезаразити ґрунт. Використовуйте торф для насичення ґрунту та покращення його структури.

Популярне

Подібні новини