“Кабачковий бум” у серпні: як бабуся Олена обдурює погоду і збирає другий врожай. Всього 10 г на відро води

Кабачки дуже люблять світло і тепло, і якщо їх правильно розсадити, добре поливати і підгодовувати, вони дадуть фантастичний урожай.

У цій статті ви дізнаєтесь, як підгодовувати кабачки у серпні для отримання чудового врожаю.

Серпень зазвичай дуже холодний та дощовий місяць, тому треба дуже постаратися, щоб зібрати гідну кількість смачних, соковитих і не рідких кабачків. Насамперед пам’ятайте, що у дощовий та холодний сезон кабачки накривають агроспаном чи іншими покривними матеріалами.

Виявляється, що за температури +10 градусів і нижче кабачки взагалі зупиняються у зростанні та відмовляються розвиватися. Найкраще підтримувати температуру близько 20 градусів – у цьому випадку кущ зможе отримувати все необхідне із ґрунту.

Також потрібно вносити правильні підживлення. І на органічні, і на мінеральні добрива ця рослина добре реагує, і в серпні особливо важливі калій, фосфор, бор, кальцій та магній. Все це в потрібній для кабачків концентрації міститься у деревній золі. Склад може відрізнятися залежно від того, які дерева та кущі використовувалися для перегорання золи, але основний комплекс залишається ідентичним.

Дачники розповіли, як продовжити плодоношення кабачків
Дачники розповіли, як продовжити плодоношення кабачків

Це найкраще натуральне мінеральне добриво для кабачків, з якого робиться поживний зольний розчин на самому початку серпня. На одне відро води розводиться один літр деревної золи, настоюється протягом 1-2 годин, і готовий розчин вноситься по літру під кожен кущ.

А вже через тиждень після цієї підгодівлі робиться не менш важливе обприскування кабачків по листю. Розчин готується ще простіше – на відро води додаємо 10 грамів борної кислоти і рясно обробляємо листя кабачка. І цвітіння покращиться, і плоди матимуть найкращі смакові якості.

Популярне

Подібні новини