Дала огіркам “копняка”: цей набір добрив розбудив мої кущі так, що вони тепер працюють у 3 зміни. Перевірено

У сьогоднішній статті ми розповімо, як правильно підживити огірки наприкінці на початку серпня, щоб кущі плодоносили аж до настання холодів.

Бажання зібрати величезний урожай здорових і смачних огірків властиве будь-якому дачнику, але далеко не кожен знає, що потрібно для цього робити. Доглядати за рослинами та підживлювати їх справді необхідно.

Вже на початку серпня ночі почнуть ставати холоднішими, і через погане прогрівання ґрунту поживні елементи та корисні речовини з землі засвоюватимуться набагато гірше. Це може призвести до пожовтіння листя та погіршення плодоношення. Щоб кущ тривалий час плодоносив, наприкінці липня — на початку серпня ми завжди робимо комплексне підживлення.

Для обприскування найкраще підходить кальцієва селітра. Вона захистить кущ від борошнистої роси і стимулює його плодоношення. Щоб приготувати розчин для кореневої обробки, необхідно взяти один літр гною, розвести його у відрі води та настояти протягом доби.

Городники розповіли про важливу підгодівлю огірків
Городники розповіли про важливу підгодівлю огірків

Підживлювати кущі огірків потрібно по два літри під кожну рослину — тільки після поливу і лише у вечірній час, оскільки засвоєння корисних речовин відбувається переважно вночі.

Через 3-4 дні після підживлення кальцієвою селітрою можна зробити обприскування кущів розчином гумату калію, щоб посилити плодоношення. Розводити гумат калію слід згідно з інструкцією. Ще через чотири дні вносимо комплексні мінеральні добрива, такі як суперфосфат. Такі підживлення можна повторювати через 10 днів, щоб плоди дозрівали, зав’язі формувалися і давали нові огірки.

Варто додати, що перегодовувати огірки не слід — це не піде на користь ні рослинам, ні врожаю, ні вам!

Популярне

Подібні новини