Досвідчені господині поділилися простими рецептами смачної квашеної капусти
Якщо раптом вам не вдалося приготувати ідеально хрустку капусту з першого разу, тоді не варто засмучуватися! Тримайте декілька перевірених порад, які обов’язково допоможуть досягти чудового результату.
Для засолювання краще підходять зимові сорти капусти, оскільки вони щільні та білі, що робить текстуру особливо хрусткою.
Потрібно нарізати капусту гострим ножем соломкою завтовшки приблизно 2 мм. Занадто тонка нарізка, наприклад, за допомогою овочечистки, погіршить хруст.
Необхідно тиснути на капусту лише до появи соку, який запускає процес квашення. Надмірний тиск може зробити капусту м’якою.
Рекомендується використовувати тільки крупну сіль №1. Морська, йодована або дрібна екстра-сіль не підходять для квашення.
Капусту слід квасити при температурі близько +9-10°C. У занадто теплому приміщенні процес пришвидшиться, але капуста втратить хруст.
Оптимальна температура для зберігання квашеної капусти – близько 0°C. При замерзанні капуста стане м’якою.
Необхідно нашаткувати капусту, натерти моркву, змішати із сіллю та добре віджати. Далі викласти в банки і залишити при кімнатній температурі на три доби. Капусту періодично слід проколювати, щоб уникнути гіркоти.
Спершу слід нашаткувати капусту і моркву, а потім залити розсолом. Після цього проколоти капусту для видалення зайвих газів і поставити в холодильник на зберігання.
Нарізану капусту потрібно змішати з морквою та перцем, залити гарячим маринадом і залишити в холодильнику на 12-16 годин.
Ці перевірені роками рецепти і поради від досвідчених господинь неодмінно допоможуть вам зробити квашену капусту ідеально хрусткою та зберегти її найкращі якості на увесь зимовий період.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень