Гороскоп на 25 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро: що на вас чекає в п’ятницю

Гороскоп на 25 листопада 2022 року: яке прородство посилають зірки для знаків Зодіаку цього дня. Чи варто прислухатись до зірок - вирішувати вам.

Карти Таро підготували для кожного знаку Зодіаку власний прогноз на 25 листопада 2022 року.

Овен

Карта дня для Овнів
Карта дня для Овнів

Карта 25 листопада – Вісімка мечів. Сьогодні ви потрапите в дивну ситуацію, яку будете не в змозі вирішити. Можливо, вас хтось образить, а ваша інтуїція вчасно не підкаже вам рішення проблеми.

Телець

Карта 25 листопада – Туз Денаріїв. На вас очікує перетворення у всіх сферах життя. Ви підніметесь фінансово і зможете налагодити своє життя в кращий бік.

Близнюки

Карта 25 листопада – Верховна Жриця. Чудова карта впевнених людей. Сьогодні ви проявите інтерес до речей, які вас раніше зовсім не цікавили. Відкрийтесь цим знанням та не пошкодуєте.

Рак

Карта 25 листопада – Паж кубків. На вас чекає приємна звістка, що стосується вашого особистого життя. Розслабте розум і отримайте задоволення, але будь напоготові до всього.

Лев

Карта дня для Левів
Карта дня для Левів

Карта 25 листопада – Колесо фортуни. Це найкраща карта і вона сьогодні саме ваша. Зробіть якомога більше за цей день, карта хоче перевірити, на скільки ви готові приймати раптову вдачу.

Діва

Карта 25 листопада – Четвірка Денаріїв. Вам потрібно більше сьогодні подумати про економію. Багатими людьми не стають за один день, але цей день – можливість повністю обдумати свій бюджет та шляхи його примноження.

Терези

Карта 25 листопада – Десятка Денаріїв. Приділіть час своїй родині, навіть якщо вона знаходиться далеко від вас. Вечеря, телефонна розмова або повідомлення – це все зробить ваші стосунки кращими, ніж вони є зараз.

Скорпіон

Карта 25 листопада – Четвірка мечів. Сьогодні на вас чекає дуже хороший відпочинок. Вимкніть розум та насолоджуйтеся гарними краєвидами з вашого вікна. Якщо у вашому вікні бетонна стіна, то розмалюйте її в думках так, як хотілось би вам.

Стрілець

Карта дня для Стрільців
Карта дня для Стрільців

Карта 25 листопада – Зірка. Ваша чорна смуга добігає кінця. Вам гарантований колосальний успіх, головне прикласти ще зусиль для цього.

Козеріг

Карта 25 листопада – Двійка мечів. Ви будете думати, чи правильне рішення прийняли. Довіртеся власній інтуїції, щоб вона вам підказала, як краще зробити в тій чи іншій ситуації.

Володій

Карта 25 листопада – Трійка кубків. Сьогодні ви дуже гарно проведте час разом з друзями або колегами. У компанії ви станете дуже хорошим лідером, тому впевнено беріть ініціативу на себе.

Риби

Карта дня для Риб
Карта дня для Риб

Карта 25 листопада – Світ. На вас чекає завершення етапу в житті, що дуже мучить вас. Ви вийдете на новий рівень всюди: стосунки, робота, мрії.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини