Тепер же вона стала секретною зброєю в боротьбі зі шкідниками. Йдеться про корицю — ароматну й теплу для людини, але не для комах. Її натуральна сила, підкріплена м’ятою або лавандою, дозволяє ефективно та безпечно захищати оселю й сад від різних шкідників. Розповімо, як саме потрібно нею користуватися без зайвих витрат.
Кориці не до вподоби комарі й мухи
Запах кориці, як виявилося, надто насичений і стійкий для багатьох летючих комах. Щоб відвадити їх від кімнати або альтанки, достатньо простого рішення: до нитки або тонкої мотузки прив’язати паличку кориці й підвісити її: на гілочку дерева біля зони відпочинку, до дверної ручки, на віконну раму чи лампу. При нагріванні — від лампи чи прямих сонячних променів — аромат кориці активізується й створює навколо невидиму зону, неприємну для комарів, мух та навіть дрібних мошок. Метод, як ви самі розумієте, безпечний, естетичний і абсолютно натуральний.

Як приготувати розчин проти шкідників
Для тих, хто має справу з повзучими або сисними шкідниками — тарганами, клопами, попелицями, гусеницями — фахівці рекомендують потужніший підхід. Вони радять приготувати ароматний концентрат, що діє не гірше за хімію.
Рецепт
- 1 паличка кориці (або 2 чайні ложки меленої);
- 300 мл окропу;
- 1 чайна ложка сухої м’яти або лаванди.
Приготування
Перш за все потрібно перемолоти паличку кориці у кавомолці чи м’ясорубці, а потім залити отриманий порошок окропом. Обов’язково потрібно додати м’яту або лаванду. Настоювати треба 2 години під кришкою, а тоді процідити настій та перелити у пульверизатор.
Цим розчином слід обприскати плінтуси, щілини, підвіконня, задні стінки меблів, а також уражені рослини або зони з підвищеним ризиком появи шкідників. Засіб не лише відлякує, а й дезодорує приміщення, залишаючи по собі приємний запах свіжості.