Чим хороша господиня відрізняється від поганої: навчила невістку 3 речам, на які всі звертають увагу

Якою має бути хороша господиня? Щодо цього питання можна легко знайти тисячі думок. Але все ж серед них є деякі спільні, які дозволяють сформувати певну картину.

Свекрухи часто люблять давати поради невісткам по дому та господарству. Якщо це робиться ввічливо та без влізання у сімейне життя, то нічого поганого в цьому немає. А от коли замість порад невістка отримує наполегливі повчання, то з цим краще не миритися. Все ж ви виходили заміж за свого чоловіка, а не за його маму. Але все ж деякі загальні поради, які дозволяють стати хорошою господинею, варто запам’ятати, бо вони корисні.

Перша стосується охайності в будинку. Багато хто плутає її з ідеальною чистотою. Але підтримувати дім у такому стані постійно не просто важко, а практично неможливо. Охайність — це про інше. В охайному домі на столі навіть можуть бути розкидані олівці, а не мийці — стояти брудні тарілки. Але при цьому господиня вміє створювати комфорт та затишок в кімнатах, вчасно усуває недоліки, як зношені килимки чи забруднення на стінах. В охайному домі в усього є своє місце. Навіть якщо щось не ідеально складене, його все одно можна там знайти.

Експерти назвали 3 головні ознаки хорошої господині
Експерти назвали 3 головні ознаки хорошої господині

Друга порада стосується готування їжі. Це має робитися з любов’ю! Важливим є саме цей нюанс, а не складність рецепта чи ціна продуктів для нього. А готувати можна що завгодно: від яєчні та пюре до круасанів і лазаньї. Але головне — хотіти готувати, а не мусити. Якщо такого бажання немає, то цілком можна замовити їжу. Нормально, коли іноді зовсім не хочеться куховарити. Адже без відповідного настрою страви навряд вдаватимуться.

Третій нюанс — вміння відчувати потреби дому. Звучить дивно? У вас точно є знайомі господині 2 типів. Перший завжди має запасні губки, засоби для прибирання чого завгодно, пергамент та кулінарне приладдя, а ще трохи смаколиків для гостей. Другий зазвичай планує все купити, бо закінчилося, а перед гостями розводить руками, бо немає що дати до чаю. Тобто відчування потреб дому — це розуміння того, що та коли треба купити, які потрібно зробити нагальні справи тощо. І це не щось вроджене, а те, що формується в господинях поступово.

Популярне

Подібні новини