Капусту традиційно зараховують до культур прохолодного сезону. Така рослина чудово розвивається у помірному кліматі, втім в Україні у серпні їй потрібна допомога. Для того, щоб качани не тріскались та правильно зростали до самих жнив, потрібно знати, як доглядати за культурою. Протягом цього періоду важливо не лише вчасно поливати капусту, але і підгодовувати її та ґрунт навколо.
Влітку капуста витрачає багато вологи, а на її листках часто з’являються шкідники, які бажають поласувати плодами. Для того, аби виключити можливий контакт капусти з неприємними комахами, потрібно піклуватись про те, аби ваша рослина нічого не потребувала. Так, наприклад, наприкінці серпня капусті особливо потрібні фосфор, калій та азот.
Якщо мова йде про внесення мінерального добрива, то експерти рекомендують обирати ті, що у своєму вмісті мають багато азоту. Втім, цим лайфхаком можна користуватись лише за умови, що липень був дощовим. За словами експертів, вносити це добриво потрібно під капусту у помірній кількості.
Важливо потурбуватись і про здоров’я коріння. Для того, аби зміцнити кореневу систему рослини, потрібно вносити фосфор. Для цього підгодуйте капусту суперфосфатом і потрійним суперфосфатом. Важливо не забути і про внесення сульфату калію.
Якщо ви не визнаєте мінеральних добрив і бажаєте попіклуватись про свій врожай народними методами, найпоширеніший рецепт підгодівлі – на основі деревної золи. У ній міститься велика кількість калію та кальцію, які й потрібні для гармонійного розвитку капусти у відкритому ґрунті.