Миші повилітають як ошпарені: достатньо одного застосування, щоб більше ніколи не бачити їх у своєму будинку

Якщо вас дістали миші на городній ділянці та прибудинковій території, обов'язково спробуйте цей спосіб позбутись від них. За словами експертів, достатньо всього одного застосування

Люди нічого не роблять проти мишей, поки вони не пробираються в будинок, підвал чи сарай. Там дрібні звірята починають псувати майно та харчуватися господарськими запасами. Вони завдають людині матеріальних збитків, а також можуть стати переносниками небезпечних хвороб. Гризуни дуже швидко розмножуються, тому вживати заходів проти мишей необхідно одразу ж, як тільки були виявлені перші сліди їхньої присутності в приміщенні.

Як позбутися мишей

Для боротьби з мишами використовують неймовірно величезну кількість різних методів та отрут. Однак, мишоловки та інші хитрощі не завжди допомагають позбутися шкідників. Саме тому у господарстві часто використовують народні методи. Наприклад, деякі господині намагаються відлякати мишей за допомогою м’яти, полину, кінзи чи інших рослин зі стійким ароматом.

Експерти розповіли, як швидко і дієво позбутися мишей вдома та на прибудинковій території.
Експерти розповіли, як швидко і дієво позбутися мишей вдома та на прибудинковій території.

Крім того, іноді господарі будинків, в яких оселилися миші, розкладають по периметру кімнати або на полицях суцвіття лопуха. Але ці методи боротьби не працюють. Якщо помити підлогу та полиці водою з оцтом або хлоркою, то можна позбутися запаху мишачих екскрементів, але ненажерливих гризунів таким чином точно не ліквідуєш.

Щоб гарантовано відігнати гризунів від будинку, варто одночасно застосувати декілька способів їх знищення. А якщо вам вдалось досягти успіху в боротьбі з мишами, то слід попередити їх подальшу появу в оселі. Для цього потрібно закласти всі отвори в стінах, зроблені шкідниками, монтажною піною.

Щоб позбавитися мишей вдома, варто завести кота і не відлякувати зі свого двору їжаків
Щоб позбавитися мишей вдома, варто завести кота і не відлякувати зі свого двору їжаків

Можна боротися із поширенням мишей за допомогою тварин. Гризунам не сподобається, якщо в будинку з’явиться кішка, яка полюватиме на них. Хоча деякі коти надто доброзичливі та “маленьких не ображають”, котячий запах відводить гризунів від вашого житла. Також не можна проганяти їжаків зі свого двору: мишей лякає їхнє сусідство, оскільки милі колючі створіння люблять ласувати дрібними гризунами.

Якщо вам не вдається самотужки впоратися з навалою мишей, можна викликати фахівця, який допоможе вирішити проблему. Для цього існують спеціальні служби.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини