В зиму піде здорова: найкраще добриво для герані в листопаді. Нічого більш дієвого ще не придумали

Наприкінці осені важливо удобрити свої рослини, аби в зиму вони пішли повними сил. Розповідаємо про найкраще добриво для герані, яке допоможе їй пережити зимові холоди.

Осінній догляд за домашніми та садовими рослинами – один із найважливіших етапів підготовки до зими. Вчасне підживлення, підрізання та укриття квіток на своїй ділянці є не просто примхою садівників, а обов’язковими доглядовими кроками. Сьогодні ми розповімо, як правильно удобрити герань наприкінці листопада, яку підкормку використати та яку користь принесе така маніпуляція.

Добриво для герані восени

Герань є однією з найпопулярніших домашніх рослин. Вона не вибаглива у догляді, а її красиве цвітіння захоплює багатьох. Садівники-початківці та вже досвідчені експерти люблять цю рослину за її привабливий зовнішній вигляд і відсутність потреби приділяти багато часу на догляд за нею. Втім, забувати про квітку також не можна. Особливо в осінній період підготовки до зимівлі.

Експерти розповіли, як правильно удобрювати герань восени перед зимівлею
Експерти розповіли, як правильно удобрювати герань восени перед зимівлею

Для герані існує чимало варіантів підкормки, але більшість власників цієї чудової квітки сходяться на думці, що найкращим способом підгодувати рослину є розчин йоду. Це добриво потрібно вносити у ґрунт з кінця березня й аж до самого кінця листопада. Ідеальна частота внесення підкормки – раз на два тижні. Такої кількості корисних речовин для квітки буде достатньо, аби спокійно перезимувати.

Якими добривами потрібно підгодовувати герань восени перед зимівлею
Якими добривами потрібно підгодовувати герань восени перед зимівлею

Готується розчин доволі просто – одну краплю аптечного йоду потрібно розчинити в літрі води. 50 мілілітрів готового добрива потрібно обережно пролити по стінках горщика, в якому росте ваша квітка. Більше вносити не потрібно, адже так ви ризикуєте серйозно пошкодити кореневу систему та навіть її спалити. Варто зазначити, що після такого добрива рослина буде пишно цвісти. Разом із тим, органіку герань не переносить.

Популярне

Подібні новини