З’ясувалося, що ця рослина досить невибаглива і легко пристосовується до кімнатних умов вирощування, втім є одною з найкрасивіших серед своїх родичів. Зрозуміло, що за недбалого та неграмотного догляду вона буде мати поганий вигляд, тому варто дізнатися про це перед тим, як посадити її у горщик.
Кісточку для посадки достатньо взяти ту, яка залишилась після вживання в’яленого фініка. Зазвичай у нас продають канарський. У пальми такого сорту яскрава зелена крона, а висотою рослина може сягати до 2 м. Правда, росте вона дуже повільно.
Для вирощування достатньо кісточку встромити у ґрунт, але так проростати паросток буде довго, тому краще насіння потерти наждачним папером, а потім покласти у тепле місто, загорнувши у вологу ганчірку або вату. Так через певний час кісточка проросте. Тоді її потрібно висадити у ґрунт, розташувавши вертикально, після чого присипати шаром в 1 см товщиною. При недопущенні пересихання субстрату, сходи з’являться через 1,5-2 місяці.
Розмісти вазон з пальмою потрібно у добре освітленому місці з навколишньою температурою +16…20° влітку та від+12 до +14° взимку.
Поливайте фінікову пальму регулярно, але не допускайте переливу. Також для листя згубним є посуха – воно після неї не відновлюється.
У рослини довгі корені, тому вазон для неї придбайте високий, на дно якого обов’язково покладіть суттєвий шар дренажу.
Ґрунт для горщика ви можете зібрати самотужки. Для цього потрібно взяти у рівних частках дернову землю, річковий пісок, компост та перегній.
Молоді пальми 1 раз на рік потрібно пересадити, а дорослі можуть рости без пересаджування довше.