У 2024 році буде найбагатший врожай: щоб збирати по відру огірків з куща, додаю всього жменю цього

Здається, що зима буде ще довго, але 2 місяці промайнуть дуже швидко. Вже час замислитися про майбутній врожай. У цьому матеріалі поговоримо про огірки.

Щоб отримати більший та якісніший врожай огірків, потрібно приділяти увагу не тільки поливу та освітленню, але й грамотному підживленню ґрунту. Один з ефективних та природних методів — використання деревної золи.

Чому попіл підходить для підживлення цієї городини?

Перед зберіганням у холодильнику огірки слід ретельно промити й обсушити
Городник розповів, чим можна збільшити врожай огірків

Деревна зола вважається цінним добривом для огірків, оскільки в ній містяться всі необхідні елементи для здорового росту та формування плодів. Залежно від джерела отримання попелу, її склад може відрізнятися. Склад деревної золи залежить від джерела її отримання. Наприклад, при спаленні листяних порід дерев у залишку лишається кальцій. Кора і солома дадуть більше фосфору, своєю чергою попіл з лугової трави наситить добриво калієм.

Способи підживлення огірків золою

Як правильно зробити добриво для огірків на основі звичайної харчової соди
Городник розповів, чим можна збільшити врожай огірків
  1. “На суху”: цей метод дуже простий та легкий у використанні. Достатньо рівномірно розподілити суху золу на ґрунті під огірками перед поливом. Це дозволяє корінням рослин засмагати в корисних речовинах під час поливу.
  2. Настоєм попелу: ще один ефективний спосіб — використання настою з золи. Для того, щоб його приготувати слід розчинити прогорілу деревину у воді. У такому вигляді слід поставити отримане добриво на 2 тижні для витримки. Застосовувати отриманий настій можна під час поливу.

Проводити будь-яку з цих підгодівель можна не більше 5-6-ти разів за сезон. Це забезпечить рослинам стабільний потік корисних елементів. Використовувати настій потрібно із розрахунку — 0,5 літра на один кущ, що забезпечує оптимальний рівень живлення та розвиток вашій городині та не перенаситить ґрунт зайвими речовинами.

Популярне

Подібні новини