Одна ложка на відро замінить тонну курячого посліду: земля буде, як пух — родюча та легенька для скопування

Весна — не за горами. Розповідаємо, чим можна підживити землю просто і без зайвої мороки з перегноєм. Рецепт цього добрива дійсно вартий уваги.

Наші бабусі та дідусі часто морочилися по весні з відрами перегною. Навіть зараз у сучасному світі такий метод підживи землі залишається актуальним. Проте, мало хто знає про потужність, яку може надати землі всього лише одна ложка спеціального добрива. Молоді садівники та городники знають секрет, який може перетворити землю на справжню оазу плодючості — це калійна сіль та нітрофоска.

Калійна сіль: у чому користь?

Городники розповіли про підготовку городу до весни
Городник розповів, чим підживити землю замість курячого посліду

Пухка родюча земля може бути не просто мрією, а реальністю завдяки простому, але потужному добриву — калійній солі. Це добриво може допомогти утримувати вологу в ґрунті, сприяючи оптимальному зрошенню коренів рослин. Загальний принцип простий — одна чайна ложка калійної солі на відро води може вирішити проблеми з вологою та живленням рослин.

Ця речовина стає своєрідним “вітаміном” для ґрунту, забезпечуючи йому необхідні мінерали для росту та розвитку рослин. Крім того, це добриво допомагає утримувати баланс між іонами ц землі, що є важливим для здоров’я рослин.

Нітрофоска: краща за калійну сіль?

Як правильно боротись із бур'янами на городі та зробити ґрунт пухким
Городник розповів, чим підживити землю замість курячого посліду

Ще однією чудовою знахідкою для вдосконалення родючості землі є нітрофоска. Це добриво має унікальні властивості, які можна використовувати різними способами. Підливати під корінь чи розсипати на грядку — це ваш вибір.

При додаванні двох столових ложок нітрофоски на відро води, ви не тільки забезпечите рослини життєво важливими елементами, але також підсилите їхній імунітет та стійкість до шкідників. Це особливо важливо в періоди стресу для рослин, такі як суховії чи в сезон дощів.

Нехай ваш сад чи город стане прикладом того, як за допомогою простих, але ефективних засобів можна досягти вражаючих результатів!

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини