Одним із цих засобів є калієва селітра. Вона здатна стимулювати зростання картоплі та зміцнювати коріння посадок, активізувати захисні механізми рослин, стійкість до посух та перепадів температури.
Селітра у рази прискорює фотосинтез, за рахунок чого врожай дозріває набагато швидше у більш холодних регіонах. Також калієва селітра сприятливо впливає на зростання зеленої маси, покращує вид рослин та плодів, а також збільшує обсяги врожаю та термін зберігання.
Ще одним супер засобом є борна кислота. Цей засіб здатний зміцнювати імунітет картоплі, покращувати смак бульб та допомагати картоплі нормально розвиватись.
Зазвичай, коли рослині не вистачає бору, її листя починає світлішати, згортатися, черешки починають рожевіти, а точка зростання чорніти і засихати, стебла стають ламкими, а пагони виростають слабкими та тонкими. Частіше всього такого підживлення потребує картопля, яка росте на вологих, заболочених, глинистих ґрунтах.
До того ж, картоплю дуже корисно обробляти. бітоксибацилін. Даний засіб є помічником для картоплі у боротьбі з комахами-шкідниками, такими як колорадський жук, совка, моль і павутинний кліщ.
Препарат створений на основі спор бактерій, які здатні виділяти ендотоксин та екзотоксин, за рахунок чого відбувається пошкодження кишечника, що призводить до загибелі комах. І перевага цього засобу в тому, що воно абсолютно нешкідливе для людей та тварин.
І як ми говорили на початку, для отримання найкращого ефекту всі ці засоби потрібно змішати.
Для приготування поживного і в той же час, захисного підживлення вам необхідно розчинити 2 столові ложки калієвої селітри, 1/2 чайної ложки борної кислоти та 70 грамів бітоксибациліну в одному відрі чистої води, все ретельно перемішати і поливати по 500 мл засобу під кожен кущ.