Світла немає, а продукти зберігати якось треба: як не дати зіпсуватися їжі влітку без холодильника

Влітку відключення електроенергії не є винятком, тому потрібно знати, як правильно зберігати продукти в холодильнику під час їхнього відключення.

Зберігання продуктів у холодильнику влітку без світла може бути викликом, особливо якщо відключено електроенергію. Заморозьте кілька пластикових пляшок водою і помістіть їх у холодильник. Це допоможе підтримувати низьку температуру. Перемістіть заморожені продукти з морозильної камери до холодильника, щоб вони допомагали зберігати холод.

Заповніть порожній простір у холодильнику замороженими пляшками або продуктами, адже чим більше заповнений холодильник, тим довше він зберігає холод. Під час відключення електроенергії намагайтеся якомога рідше відкривати дверцята холодильника, щоб не втрачати холодне повітря. Використовуйте термометр для моніторингу температури всередині, вона повинна залишатися нижче 4°C (40°F) для безпечного зберігання продуктів.

Як зберігати продукти влітку без холодильника
Як зберігати продукти влітку без холодильника

Розмістіть заморожені пляшки з водою по всьому холодильнику для рівномірного охолодження. Використовуйте охолоджувачі або ізотермічні сумки з льодом для зберігання найчутливіших продуктів, таких як м’ясо, риба, молочні продукти та залишки готових страв. Обгорніть холодильник або морозильну камеру термальними ковдрами, щоб допомогти зберегти холод. Консервуйте продукти, які можуть швидко псуватися, сушіть фрукти, овочі та зелень, щоб вони не псувалися. Квашені або ферментовані продукти можуть зберігатися довше без необхідності охолодження.

Після відновлення електроенергії перевірте всі продукти на наявність ознак псування, таких як неприємний запах, зміна кольору або текстури, і викиньте ті, що викликають сумніви. Відновіть охолодження продуктів, які все ще придатні до споживання, як тільки електроенергія повернеться.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини