Сьогодні ми розповімо про те, який засіб найкраще підійде для цих цілей. Застосовувати його потрібно, коли ваші посадки вже випустили як мінімум по 3 справжні листочки.
У цей період моркві необхідно дати добрива, які містить азот. Саме вони простимулюють нарощування кореневої системи та зеленої маси. Отже, кропиву, подорожник і кульбабу нарізаємо на частини та заповнюємо ними наполовину 10-літрове відро. Залишаємо в теплому місці на тиждень, періодично помішуючи, після чого проціджуємо і 2 літри отриманого концентрату розводимо у 10 літрах чистої води.
Таким складом поливаємо морквяні грядки під корінь на попередньо зволожений грунт.
Якщо ви вже видалили всі бур’яни з дачної ділянки, тоді скористайтесь курячим послідом. 500 мл готового настою розбавляємо відром води та вносимо під корінь.
Якщо такого засобу у вас теж не виявилося, обробіть моркву розчином, приготованим з 1 столової ложки карбаміду та 10 літрів води. Через 5-6 тижнів після внесення азотного підживлення, посадкам необхідно дати фосфор та калій. Ці необхідні елементи містяться, наприклад, у деревній золі. 2 склянки просіяної золи та 1 склянку 9-відсоткового столового оцту розводимо у відрі води та залишаємо на пару годин. Після цього засіб використовуємо для поливу грядок.
Бажаємо вам щедрого врожаю!