Полив та розпушення ґрунту
Однією з ключових умов для отримання рясного врожаю солодкого перцю є систематичний та правильний полив. Як тільки ви побачите, що земля починає підсихати, рекомендується полити рослини, використовуючи 2-3 літри води на кожен кущ. Вода повинна бути відстояною та теплою, а після проведення поливу не забудьте провітрити теплицю.
Експерти радять поливати перець виключно під коріння, уникнувши дощування, оскільки це може негативно вплинути на формування зав’язей. А ще краще, за можливості, слід встановити системи крапельного поливу. На наступний день після проведення поливу землю варто розпушити, щоб покращити доступ повітря.
Регулярно збирайте плоди
Для того, щоб перець продовжував активно формувати зав’язі, слід своєчасно збирати плоди. Найкраще це робити ще до того, як вони стануть повністю зрілі. Крім того, при зборі перцю слід не зривати плоди, а обережно зрізати їх за допомогою ножиць або секатора.
Підгодівля перцю у серпні
У цей період перці потребують калію та фосфору, а також мікроелементів, таких як бор, магній та цинк. Кальцій також є критично важливим, оскільки його дефіцит може призвести до розвитку вершинної гнилі на вже наявних плодах, а нові – можуть навіть і зовсім не з’явитися.
До того ж перець добре реагує на органічні підживлення, такі як настої з трав або пташиний послід, розведений у співвідношенні 1:15 або 1:20.Окрім того, можна використовувати підживлення з яєчної шкарлупи, бананової шкірки або дріжджів (на 10 літрів води потрібно 10 г сухих дріжджів).
Захист перцю від шкідників
Для того, щоб прогнати слимаків, експерти радять підсипати під кущі трішки гірчичного порошку, а для боротьби з попелицею слід обприскувати рослини за допомогою настою з полину.