Залишки від цибулі давно стали особливим добривом для городників. Такий засіб є одним із найкращих на грядках, адже він вирішує багато проблем. Крім того, така підкормка безкоштовна та екологічна, що найголовніше.
У цибулевому лушпинні відсутні токсини та небезпечна хімія, після якої не можна куштувати плоди. Вживати овочі після оброблення цибулевим лушпинням можна одразу – варто тільки промити їх під проточною водою.
Чим удобрити город
Експерти радять регулярно використовувати цибулевий настій для удобрення городу. Він здатен комплексно вплинути на посадки – захистити їх від шкідників та інфекцій, а також зміцнити імунітет. Крім того, таке добриво здатне покращити смак плодів, адже допомагає їм накопичувати цукри.
Коли мова йде про цибулю, то найчастіше для удобрення городу використовують її шкірку. Настій чи мульчування за допомогою лушпиння може замінити неймовірно велику кількість добрив. Завдяки набору мікро- та макроелементів, а також високого вмісту вітамінів подібна підкормка вважається буквально золотою у світі городників.
Ви можете поливати грядки цибулевим лушпинням, а можете класти залишки від цибулі просто в лунки під час посадки. Втім, такий спосіб використовують тільки для висаджування рослин у відкритий чи закритий ґрунт. Коли ви сієте рослини на розсаду, то використовувати лушпиння не варто, воно занадто агресивне для молодих рослин.
Розчин для удобрення готується просто – на 5 літрів води потрібно 100 грамів лушпиння. Змішайте та залиште настоюватись протягом 2-3 діб. Потім процідіть і використовуйте для поливу ділянки.