Аби така прекрасна й доволі невибаглива рослина завжди залишалась квітучою та зі здоровим листям, потрібно вміти правильно її підгодовувати. Спатифілум стане ідеальним компаньйоном у вашому офісі або будинку, де не ростуть інші рослини через маленьку кількість сонячного світла.
Добриво для спатифілума
Багато садівників часто називають добрива “їжею” для рослин, але таке твердження важко назвати правильним. Насправді підкормки є вітамінами для квіток, які вони отримують у процесі фотосинтезу, як наслідок від сонячного світла, яке живить їх. Добрива є важливими для спатифілума.
Експерти радять думати про добрива, як про те, що може дати вашим рослинам потужну дозу вітамінів, але одночасно й забезпечити їх корисними речовинами, які неможливо отримати ніяк по-іншому. Такі поживні елементи допомагають зміцнити стебла та подовжити процес цвітіння. Крім того, вони борються з процесами поширення шкідників і захворювань.
Без принаймні маленької кількості підкормок, які природним шляхом будуть залишатись у ґрунті, рослина – навіть та, яка росте в ідеальних умовах з достатньою кількістю світла та води – не буде рости належним чином. Багато квіток розвиваються залежно від того, скільки отримують підживлень у процесі.
Садівники використовують борну кислоту для спатифілума, якщо квітки дуже швидко старіють, а нові не хочуть з’являтись. На 1 літр чистої води потрібно додати пів грама препарату. Готовим розчином обробіть рослину за допомогою пульверизатора.