Якщо хочете мати рясний врожай кабачків аж до заморозків – 1 ложка на літр води під кущ: раджу всім сусідам

І знову поговоримо про кабачки. Як підживити їх правильно в останній літній місяць? Розповідаємо всі секрети підгодівлі цих зелененьких красенів, аби вони дали максимальний врожай.

Кабачки. Ці пузаті зелененькі овочі — невід’ємна складова нашого раціону. Хто з нас, дачників, не бажає отримати пишний врожай? Відомо, що просто зараз, у серпні, гарбузовим треба дати максимум уваги. Зокрема слід їх вчасно та правильно підживити.

Однією з найефективніших підгодівель для цих овочів є розчин деревного попелу. Цей природний натуральний засіб насичує ґрунт калієм, фосфором та іншими корисними елементами, які сприяють зміцненню рослин і покращують їхню витривалість перед коливаннями температури.

Експерти розповіли, як вирішити проблему пустоцвітів на кабачках
Експерти розповіли, як збільшити вагу та розміри плодів кабачків

Для приготування розчину достатньо взяти одну столову ложку золи і розвести її в одному літрі води. Це ми підготували порцію добрива для одного куща кабачків.

Це підживлення особливо важливе в кінці літа, коли гарбузові потребують додаткового ресурсу для розвитку плодів. Попіл не тільки зміцнює кореневу систему, але й допомагає рослинам краще засвоювати вологу, що є ключовим у період зменшення кількості опадів.

Городники розповіли, як продовжити плодоношення кабачків аж до заморозків
Експерти розповіли, як збільшити вагу та розміри плодів кабачків

Деякі досвідчені дачники на різних форумах також рекомендують використовувати борну кислоту як додаткове підживлення. Вона позитивно впливає на процеси цвітіння і зав’язування плодів. Проте, варто пам’ятати, що якщо ви плануєте застосовувати цей аптечний засіб після підживлення попелом, слід зачекати тиждень. Це дозволить уникнути надмірного насичення ґрунту мікроелементами і забезпечить рівномірне засвоєння всіх корисних речовин.

Також не забувайте перед внесенням добрива добре пролити грядку. Це допоможе усунути солі, що накопичуються у верхніх шарах землі, а також дасть можливість самій підживці краще проникати до кореневої маси.

Популярне

Подібні новини