Для огірків це рай: додала 2 ложки цього засобу у воду з-під крана і тепер беру вихідні, щоб зібрати врожай

Огірки вже достигають на кущах і пора зробити фінальний акорд: якісно підживити кущі, аби вони віддали максимум сил для врожаю. Розповідаємо, чим можна у серпні підгодувати городину.

Кінець літа віщує нам щедрі врожаї. Втім, серпень настільки підступний місяць, що може поламати вам всі плани. Стрибки температур, несвоєчасні опади — все це приносить на город і грибок, і різке зниження родючості. Огірки, як найбільш тендітні та чутливі рослини, можуть перестати давати плоди.

У цей період гарну ефективність показує дріжджова підгодівля. Цей метод допомагає простимулювати ріст рослин перед похолоданням, підвищує їх стійкість до хвороб і покращує якість плодів.

Експерти розповіли, чим підвищити врожайність огірків у серпні

Для приготування дріжджового розчину потрібно 100 грамів обов’язково свіжих дріжджів (продаються у пресованих брикетах) розвести в 1 літрі теплого молока. Цю суміш слід настоювати протягом декількох годин, після чого довести водою до об’єму у 10 літрів. Отриманий розчин підходить як для кореневої підгодівлі, так і для некореневого обприскування листя.

Експерти розповіли, чим підвищити врожайність огірків у серпні

Несподівано ви отримаєте не лише підживлення коріння, а й профілактику від шкідників, яким лактоза просто противна і від молочних продуктів вони накивають п’ятами.

Першу підгодівлю таким добривом рекомендується проводити на початку серпня, коли рослини ще активно розвиваються. Друга та, за необхідності, третя підгодівлі проводяться з інтервалом в один місяць, якщо настане тепле бабине літо. Важливо стежити за станом рослин: якщо ви помітите, що зростання плодів сповільнюється, або огірки починають втрачати свою життєздатність, можна додатково виконати екстрену підгодівлю.

Також рекомендуємо добре мульчувати землю, аби зменшити випаровування вологи та зберегти тепло у грядках.

Популярне

Подібні новини