Вносити їх рекомендується не частіше ніж раз на 7-10 діб. У період плодоношення дачники рекомендують обов’язково внести кальцієву та калієву селітру, сечовину та молочну сироватку з йодом.
За допомогою цих підживлень томати отримають все необхідне для зростання плодів та їх швидкого дозрівання. При цьому кущ буде надійно захищений від фітофтори та інших грибкових хвороб. Ці підживлення можна чергувати і використовувати залежно від стану куща.
Органіку в цей час вже виключають і використовують калійно-фосфорні підживлення та профілактичні заходи проти шкідників. Також під томати необхідно вносити деревну золу. На зволожений ґрунт під томатами розсипають золу по 3-4 столові ложки на кожен кущ.
Роблять це раз на два тижні до кінця плодоношення, щоб кущ отримував достатньо калію і стимулював відтік поживних речовин від листя до плодів.
Ще одним підживленням є мінеральний коктейль. Для гарного врожаю на п’ять літрів води можна розвести два літри золи і остудити. Додати ще 5 літрів води, одну бульбашку йоду і десять грамів борної кислоти. Цей концентрат розбавляють чистою водою у пропорції один до десяти і по літру під кожен кущ томатів у серпні.
Результат буде просто фантастичним: шкідники підуть, хвороби рослини не зачеплять, томати з’являтимуться і дозріватимуть набагато швидше, а врожай буде смачним та здоровим.