Тітка Олена з Вінничини підживлює огірки “коктейлем” із золи. Плоди сиплються, як з рогу достатку!

Якщо хочете дуже довго збирати огірочки восени і буквально вичавити максимум із кущів цього сезону, дачники розкажуть про дуже прості дії, які в цьому допоможуть.

Кущі залишатимуться здоровими та плодоносними до кінця вересня як мінімум. Для цього не потрібно нічого вигадувати, робити складних агротехнічних заходів або купувати дорогі підгодівлі.

Перш за все, з куща потрібно видаляти хворі, жовті та пошкоджені листочки, і обов’язково проріджувати кущі. З кожним днем ​​сонця стає все менше, дні коротші, а ночі холодніші. Проте для рослини гарне освітлення відіграє дуже важливу роль.

Щоб кущ отримував достатньо сонця і не витрачав сили дарма, треба регулярно збирати огірочки середнього розміру і не допускати їх зростання до великих габаритів, коли плоди почнуть жовтіти. Огірок думатиме, що насіння не дозріло, і формуватиме нові зав’язі.

Як підвищити плодоношення огірків: поради експертів
Як підвищити плодоношення огірків: поради експертів

Також дуже важливо обробляти кущі від борошнистої роси, пероноспорозу та інших грибкових захворювань. Їх набагато простіше запобігти, ніж вилікувати. Якщо кущ захворіє, ви точно втратите частину врожаю. У серпні обов’язково проводимо профілактику, щоб кущі не піддавалися хворобам у своєму слабкому стані.

Полив проводимо тільки вранці і пам’ятаємо, що лити потрібно тільки теплу відстояну воду, щоб не поширювати кореневі гнилі та інфекційні хвороби.

Для правильного харчування кущика обов’язково підгодовуємо його настоєм із деревної золи, гуматом калію, суперфосфатом, і можна один раз на початку-середині серпня внести азотні добрива типу зеленого добрива, щоб відновити зелену масу.

З позакореневих обробок дачники радять робити обприскування бурштиновою чи борною кислотою.

Популярне

Подібні новини