2-3 ложки на квадратний метр – бліх і клопів у сараї більше немає: курочки подякують за свій спокій яйцями

Багато людей, які обрали для життя приватний сектор, заводять курочок. Однак з часом заводчики можуть зіткнутися з появою в курятнику кліщів, клопів та бліх. Це може стати справжнім випробуванням.

Блохи, клопи та велика кількість інших паразити в курятнику заводяться досить часто і стають справжньою проблемою, а особливо в осінньо-зимовий період, коли пернаті змушені перебувати в замкнутому просторі. Паразити швидко розмножуються і не дають птахам спокійного життя. Наприклад, кури, заражені блохами, втрачають вагу, починають погано нестися, стають нервовими, а на тілі з’являються сліди подряпин.

У цій статті експерти поділилися простим, але при цьому неймовірно ефективним способом боротьби з цими надокучливими паразитами. Ви не повірите, проте небажаних гостей легко вигнати з курятнику за допомогою звичайної кухонної солі, яка знайдеться практично в кожної господині на кухні.

За порадою сусідки розсипала це біле золото в курнику – і всіх непроханих гостей як вітром здуло
За порадою сусідки розсипала це біле золото в курнику – і всіх непроханих гостей як вітром здуло

Сіль – це ефективний засіб проти кліщів, бліх і пухоїдів. Адже вона має виражені антисептичні та дезінфекційні властивості. Для обробки курятнику достатньо насипати всього лише по дві-три столові ложки солі на кожен квадратний метр площі приміщення. Особливо ретельно експерти рекомендують обробити щілини, гнізда, жердочки для відпочинку курей під час сну тощо.

Таким чином, цей нехитрий народний спосіб дозволяє позбутися паразитів в курятнику навіть без застосування спеціальних токсичних хімікатів. Однак пам’ятайте і про чистоту, оскільки в брудному приміщенні боротьба з паразитами марна. Тому перед початком боротьби проведіть прибирання, провітріть курятник і лише після цього приступайте до описаних вище дій.

Порада:

Добре відлякує бліх полин: сухі гілки можна розкласти по периметру курятника та в гніздах. Якщо вам немає де його дістати, тоді допоможуть й ефірні олії лаванди або чайного дерева. Фахівці рекомендують додати кілька крапель у воду, перелити суміш у пляшку з пульверизатором, а потім обробити отриманим розчином сарай та гнізда.

Популярне

Подібні новини