Досвідчені господині наголошують, що варто бути обережними та в жодному разі не перевантажувати пральну машину. Адже це може призвести до серйозних проблем.
На кожній пральній машині ви можете знайти інформацію про те, на яку вагу білизни вона розрахована. Але навряд чи ви будете зважувати одяг перед пранням. Як же тоді правильно завантажити барабан? Зазвичай фахівці рекомендують заповнювати його приблизно на дві третини від об’єму. Тому слід завжди залишати достатньо місця, щоб одяг міг вільно обертатися та полоскатися.
Якщо полоскання буде недостатнім, то й результат прання може бути незадовільним. Порошок або гель не зможуть добре розчинитися та рівномірно впливати на всю поверхню одягу. Білизна може виглядати пом’ятою, і у вас може виникнути бажання випрати її повторно. У такому випадку ви просто витратите зайву воду, електроенергію, час та засоби на прання, яке зовсім не виправдає ваших очікувань.
Перевантаження пральної машини також може призвести до серйозних проблем. Якщо ви будете постійно прати таким чином, то стан пральної машини вас взагалі не потішить. Надмірне навантаження не лише зношує двигун, але й може спричинити механічні пошкодження підшипників. У результаті це може навіть пошкодити барабан, і після кількох ремонтів вам доведеться замінити пристрій.
Пам’ятайте, що пральна машина не лише віджимає одяг, але й замочує його. Тому особливу увагу слід приділяти великим рушникам та іншим громіздким і вбираючим текстильним предметам. Завжди краще прати достатню кількість білизни.
Барабан має бути заповнений лише на 75-80%, щоб між верхньою частиною барабана та одягом залишався зазор розміром приблизно з вашу долоню. Це не лише збереже пральну машину від перевантаження, а й дозволить білизні пратися набагато краще та якомога менше м’ятися.