Не вишня, а черешня якась: навесні сиплю під дерево лише 1 склянку – і влітку знімаю відра величезних ягід

Весняне підживлення вишні сприяє рясному врожаю соковитих і солодких плодів. Є доступний засіб, що покращує їхню якість і кількість. Дізнайтеся, чим підгодувати вишню навесні для гарного врожаю.

Мабуть, уже кожен досвідчений дачник знає, що правильне підживлення вишні навесні відіграє одну з ключових ролей у забезпеченні неймовірно рясного врожаю величезних і соковитих ягід влітку. За словами експертів, існує один доступний та ефективний чудо-засіб, який особливо цінується кісточковими культурами, а вишнею – в першу чергу.

Вносити його можна навіть тоді, коли земля ще покрита снігом. Тала вода сприяє надзвичайно швидкому проникненню поживних елементів до кореневої системи. Але, якщо сніг уже розтанув, не слід відкладати підгодівлю. Рослину можна удобрювати аж до двох тижнів до початку періоду цвітіння.

Городники та садівники з багаторічним досвідом наголошують, що це добриво суттєво покращує врожайність і сприяє збільшенню розміру плодів. Ще одна додаткова перевага – значне поліпшення смакових якостей вишні, роблячи її набагато солодшою.

Навесні даю вишні це ефективне підживлення – і влітку збираю цілі відра солодких і великих ягід
Навесні даю вишні це ефективне підживлення – і влітку збираю цілі відра солодких і великих ягід

Зокрема, мова йде про таке просте та доступне добриво, як доломітове борошно. Як відомо, під час танення снігу із землі вимивається кальцій. Тому доломітове борошно допомагає компенсувати дефіцит цього елемента в ґрунті, а також насичує його магнієм. До того ж така речовина помітно знижує кислотність ґрунту.

Ранньою весною, коли сніг активно тане, проте ще не повністю зійшов, борошно рекомендується розсипати навколо стовбура з розрахунку одна склянка на квадратний метр ґрунту. Таким чином, для одного дерева цілком достатньо всього однієї склянки доломітового борошна.

Якщо ж сніг уже розтанув, вишню можна підживити за допомогою розчину доломітового борошна у воді. Садівники радять застосовувати 300-500 грамів борошна на десять літрів води. Отриману суміш необхідно дуже ретельно перемішати до утворення однорідної консистенції, а після цього рівномірно розподілити навколо пристовбурного кола, уникаючи потрапляння на стовбур і листя.

Популярне

Подібні новини