Це – справжня знахідка для городника: врожайний, невибагливий і щедрий, наче бабуся на свято.
Саджаєш пару кущиків, а збиранням не встигаєш займатися – щодня нова порція. І не просто якісь там кабачки – рівненькі, соковиті, гладенькі, як на картинці. Та ще й смак відмінний: ніжні, без гіркоти, з м’якоттю, яка не “гумова”, а просто ідеальна для запіканок, оладок, консервації, фаршування чи навіть кабачкового “меду”.

Як називається цей сорт?
Запам’ятайте одне слово – “Арал” (або ще його “брат” – “Іскандер”). Це сорти, які городники вже охрестили “кабачковими монстрами” – бо родять, як шалені. Навіть якщо літо видалося не дуже – дощі, вітер, то сонце – все одно дають стабільний урожай. А головне – плодоносять довго, і перші кабачки можна знімати вже через 35-40 днів після сходів!
Чому саме він?
- Невибагливий. Навіть на не дуже родючому ґрунті дає чудовий результат.
- Компактний кущ. Не розповзається по всій грядці, як деякі сорти.
- Ранній і тривалий урожай. Кабачки можна знімати щодня, і вони не встигають “переростати”.
- Довго зберігаються. Якщо зібрати вчасно і зберігати в прохолоді – лежать спокійно кілька тижнів.

Але є одна хитрість.
Не саджайте багато! Справді. Один-два кущі і вже почнете роздавати кабачки сусідам, колегам і навіть випадковим знайомим. А ще готуватимете рагу, кабачкові чипси, ікру, запіканки й закрутки банками. І все одно – здаватиметься, що їх більше, ніж потрібно.
Корисна порада:
Щоб кущ не “втомлювався”, знімайте кабачки, коли вони ще молоденькі – 15-20 см у довжину. Так і смак кращий, і рослина буде плодоносити довше.
“Посадив один кущ – годуєш півродини” це точно про цей сорт. І коли восени ти з вдячністю дивишся на повну комору кабачкових заготовок, хочеться сказати вау.