Розводжу 20 г у воді – і томати плодоносять, як на дріжджах, аж до осені: врожай збираю до 7 кг з 1 куща

Томати – це смачні, соковиті плоди, які прикрасять будь-який стіл. Але ні для кого не секрет, що для рясного врожаю та здорового росту їм потрібне правильне та своєчасне підживлення вже у травні.

У цьому матеріалі агрономи з багаторічним досвідом розповіли дачникам, чим необхідно обов’язково підживити томати приблизно через 14 днів після висадки, для того щоб швидко та ефективно зарядити їх на неймовірно активний ріст і розвиток, а також фантастично рясне плодоношення.

Зокрема, після застосування такого чудо-добрива кущі ломитимуться від помідорів: плоди виростуть надзвичайно м’ясистими, великими та солодкими. Тож урожай вам доведеться збирати аж цілими мішками – майже до 7 кілограмів із одного куща.

Потужне підживлення для томатів, яке важливо внести вже у травні

Так, наприклад, за словами досвідчених агрономів, для того, щоб правильно приготувати це просте і при цьому вкрай ефективне добриво, вам потрібно розвести два грами або десять таблеток бурштинової кислоти, двадцять грамів монокалій фосфату та п’ять таблеток гліцину в десяти літрах води. Після цього всі зазначені інгредієнти слід дуже ретельно розмішати аж до повного розчинення таблеток, а потім отриманим засобом полити томати під корінь.

Підживлюю томати через 14 днів після висадки цим – і заряджаю їх на активний ріст та плодоношення
Підживлюю томати через 14 днів після висадки цим – і заряджаю їх на активний ріст та плодоношення

Вносити таке підживлення рекомендується один раз на два тижні курсом до трьох разів. Після використання цього доступного добрива ви відразу ж помітите, як рослини зміняться просто на очах і будуть надійно захищені від різкого похолодання.

Як пояснили експерти, бурштинова кислота швидко зніме з томатів стрес і простимулює розвиток кореневої системи. Монокалій фосфат ефективно забезпечить кущі калієм і фосфором, вкрай необхідними для утворення зав’язей та активного плодоношення. Гліцин, у свою чергу, переведе всі важливі мікроелементи та поживні речовини у форму, доступну для засвоєння помідорами.

Популярне

Подібні новини