Доволі часто ми можемо купити свіжу, ароматну зелень та вже через пару днів помітити, що вона стає не така ароматна, починає в’янути та втрачає свою форму. Але ніхто не дає нам жодних рекомендацій щодо того, як же все ж таки поводитись з зеленню після покупки у бабусь, на ринку, чи в супермаркеті.
Існує декілька правил, яких ми рекомендуємо дотримуватися, й тоді зелень після купівлі не розчарує вас недовгим терміном зберігання. Отже, редакція Добрих новин поступово розкаже вам про всі, які знає.

Почнемо з поради з використанням вологої серветки, все що від вас потребується, це просто загорнути зелень у вологий паперовий рушник і покласти його у пакет, так вона зберігатиметься в холодильнику до тижня.
Скляна банка з кришкою, це теж гарний метод, промиту й обсушену зелень можна скласти в суху банку, закрити й поставити в холодильник. Без доступу повітря вона залишиться свіжою на 10-14 днів.
Заморожування підходить вже для радикальних, адже це зберігання вдовгу. Поріжте зелень, розкладіть у лоток для льоду, залийте водою або олією, і кладіть в морозилку, коли потрібно, просто додайте кубик у суп чи сковорідку.

Сушка зелені – це гарний варіант на зиму, адже зелень можна висушити в духовці при мінімальній температурі або просто на підвіконні, а потім зберігайте її в сухій банці.
Оцтова заливка – це неочікуваний та зовсім не класичний спосіб для петрушки чи кропу, складіть у банку, залийте оцтом (можна яблучним) і зберігайте в холодильнику, такий метод зберігання зелені, зазвичай додається до салатів як приправа.
Тож, як бачимо, способів достатньо, але обирати, який більше підходить, вам.