Моя картопля “підсіла” на “зілля” за цим рецептом: дешева підкормка, а результат напрочуд швидкий

Мрієте збільшити врожай картоплі легко та без дороговартісних магазинних засобів? Ділимося перевіреним народним рецептом підживлення, яке допоможе вашим кущам стати неймовірно здоровими і міцними!

У цьому матеріалі садівники та городники з багаторічним досвідом розповіли дачникам, як легко збільшити врожайність картоплі.

Зазвичай урожайність картоплі залежить не лише від вдалого сорту та погоди, оскільки величезне значення мають також правильні та вчасні підживлення. Як правило, таку культуру не можна назвати вибагливою, тож ви можете використовувати навіть найнесподіваніші варіанти.

Так, наприклад, спробуйте відмовитися від використання спеціальних магазинних добрив, адже дуже легко перегодувати рослини і завдати їм тільки шкоди. Тоді як під час самостійного приготування підживлення ви власноруч контролюєте абсолютно увесь процес.

За словами досвідчених садівників, для того, щоб правильно приготувати ефективне домашнє підживлення, вам знадобиться сірникова коробка, одна чайна ложка солі та три краплі йоду. Але зверніть увагу, що такої кількості компонентів зазвичай вистачає лише на один кущ.

Виливаю у ямку під кожен кущик – і врожай картоплі нема куди складати: тепер доводиться будувати новий льох
Виливаю у ямку під кожен кущик – і врожай картоплі нема куди складати: тепер доводиться будувати новий льох

Звісно, ви можете спочатку подумати, що використання сірникової коробки – це просто жарт, проте ні. Як пояснили фахівці, вона містить сірку, а також фосфор, які допоможуть картоплі стати набагато більшою, здоровішою та міцнішою.

Сіль допоможе надійно захистити кущ від різних шкідників, а йод, у свою чергу, знезаразить ґрунт, що в результаті запобігатиме грибковим, вірусним і бактеріальним захворюванням.

Усе, що вам необхідно зробити – це розмочити коробку, розділити її на невеликі шматочки, а потім змішати разом із іншими компонентами та залити водою. Окрім того, можна також зняти сірку із сірників, висипавши її в ємність із розчином.

Після цього потрібно викопати ямку біля куща, вилити приготовлене добриво та прикопати землею. Як бачите, робота трохи довга, але повірте – вона того варта на всі 100%!

Популярне