Не вірила, що 1 ст. л. на 10-літрове відро таке зробить з морквою – а вона рівна, солодка, мов намальована

Морква часто виростає кривою, дрібною і несмачною, але таке неприємне явище легко вирішити за допомогою простої підгодівлі. Дізнайтеся, чим підживити моркву в червні, щоб вона була рівна і солодка.

Звісно, далеко не кожен дачник може похвалитися по-справжньому гарним урожаєм моркви. Адже, на жаль, достатньо часто морква виростає кривою, несмачною та дуже дрібною.

Однак виявилося, що цю популярну проблему можна вирішити надзвичайно просто. Зокрема, для цього в червні потрібно обов’язково зробити кілька важливих дій. Про це садівникам та городникам розповіли агрономи із багаторічним досвідом.

Як правило, головною причиною проблем із урожаєм є нестача кальцію в ґрунті. Такий мікроелемент особливо необхідний моркві на початковій стадії росту. Він сприяє якнайшвидшому проростанню насіння та формуванню великих коренеплодів.

Усе, що вам потрібно буде зробити, – це розвести одну столову ложку аміачної селітри в десяти літрах води. Після цього отриманим розчином слід полити грядку з морквою. Зробити це рекомендується в середині червня.

Агрономи розповіли, чим підживити моркву в червні, щоб вона була рівна і солодка
Агрономи розповіли, чим підживити моркву в червні, щоб вона була рівна і солодка

А ось суперфосфат потрібно встигнути внести до кінця червня. Його слід просто розсипати по грядці – по одній столовій ложці порошку на один метр ґрунту.

Окрім того, наприкінці першого літнього місяця моркві також знадобиться калій. Саме він впливає на смакові характеристики коренеплоду. Для цього у десяти літрах води треба розмішати дві столові ложки сульфату калію. Приготовленим засобом теж потрібно полити моркву.

Таким чином, увесь секрет гарного врожаю моркви – у правильному підживленні в потрібний час. Ці червневі обробки простими добривами допоможуть кардинально змінити якість коренеплодів – вони стануть неймовірно солодкими, рівними та міцними без зайвих зусиль!

Цікавий факт:

Усього у світі виведено надзвичайно багато різноманітних сортів моркви. Усі вони належать до 20 типів. Однак, на жаль, далеко не всі типи підходять для масового вирощування.

Популярне