Чоловік випадково розсипав це на грядку – і морква виросла наче з виставки: за 72 години нарощує масу

Дехто з городників не заморочується підживленням моркви, а потім дивуються якості врожаю. І щоб врожай вас дійсно здивував, але тільки вже приємно, потрібно дати коренеплодам необхідні мікроелементи.

Вирощування моркви іноді може стати справжнім випробуванням для городників. Поливаєш її весь сезон, а замість крупних і солодких морквин із землі витягаєте щось розміром з мізинчик. Одна з причин, це неправильне підживлення, або ще гірше, повна відсутність підкормок. Городники радять для моркви використовувати стару-добру деревну золу.

Городники розповіли, чим удобрити моркву, щоб вона активно росла
Городники розповіли, чим удобрити моркву, щоб вона активно росла

Зола містить багато корисних мікроелементів, таких як калій, кальцій та мінерали, які дуже потрібні для розвитку коренеплодів. Калій допомагає зробити їх солодшими та щільними, а кальцій сприяє формуванню здорової тканини, без тріщин та гнилі.

Можна посипати золу біля моркви і полити водою, вона швидко проникне до ґрунту і почне працювати. Можна навіть зробити настій з золи — розвести стакан попелу у відрі води і настояти кілька днів, а потім цим розчином поливати рослини.

Городники розповіли, чим удобрити моркву, щоб вона активно росла
Городники розповіли, чим удобрити моркву, щоб вона активно росла

Ще один ефективний спосіб покращити смак і якість врожаю, це використовувати комплексні добрива, наприклад нітроаммофоску. Вона містить азот, фосфор і калій у збалансованих пропорціях, що дуже позитивно вплине на ріст врожаю.

Розводити її потрібно відповідно до інструкції, зазвичай на 10 літрів води беруть 1-2 столові ложки добрива. Поливати моркву цим розчином дачники рекомендують раз на 2-3 тижні, щоб забезпечити рослину всім необхідним для росту і розвитку. Тож не проґавте час, завдяки простим діям ви можете отримати смачний і гідний врожай.

Популярне