Скоро липень, перець почне активно рости та формувати зав’язі. А тому він захоче отримати підживку. Без неї ви також зберете врожай, але він буде явно біднішим, ніж з гарним добривом. Без підживлення перець може спершу скинути частину квітів, а потім сформує гірший врожай з того, що залишилося. Тож якщо хочете, щоб перців було багато, а росли вони м’ясистими та соковитими, то варто полити перець органічним розчином.
Для нього потрібно взяти склянку золи, просіяти та розвести у відрі води. Нехай постоїть 3-4 години, а після цього розчином можна поливати рослини під корінь або обприскувати по листю. В обох випадках робити це можна тоді, коли на вулиці немає сонця. Тобто з самого ранку, ввечері після заходу або ж у похмуру погоду. Вже після першого підживлення його результат буде помітним протягом тижня. Але краще повторювати її кожні 13-16 днів.

Якщо ви ніколи не використовували попіл для підживлення городу та вважаєте його просто сміттям, то даремно. У золі міститься дуже багато корисного. Саме вона дає перцю калій, фосфор і магній. Тобто усе те, що потрібно для хорошої зав’язі без значного обсипання квіток та формування гарних і смачних плодів. Також після поливу золою у ґрунті рідше розвиваються грибки та деякі шкідники, бо попіл трішки знезаражує землю.
Крім золи можна також приготувати настій з компосту чи перегною. Вони також добре підживлять рослини. Або ж зробіть дріжджовий розчин, щоб трішки зміцнити коріння та активізувати мікрофлору. А от зелені настої та решта добрив, які дають азот, під час цвітіння вже не актуальні, бо вони треба для нарощування зелені.