Помідори на смак, ніби цукровим сиропом политі: 1 ложка на 10 літрів води – ось рецепт дідуся-агронома

Кислі або нейтральні на смак помідори нікому не цікаві. А от солодкі й ароматні хочуть мати всі дачники. Як досягти такого результату – розповіли професіонали своєї справи.

Щоб помідори виростали справді солодкими, а не водянистими й, як кажуть у народі, “пластмасовими”, потрібен правильний підхід до підгодівлі. Часто можна почути, що краще органіки для томатів не знайти, але ж досвід городників показує інше. Кажуть, що ключ до успіху криється у звичайному сульфаті калію, який можна купити в будь-якому садовому магазині від 75 грн за упаковку. Коштує недорого, а користі – “море”!

Варто почати з того, що це добриво містить аж цілих 50% калію та 17% сірки – саме ті елементи, які відповідають за смак червоненьких. Крім того, воно ще й зміцнює рослини, робить їх стійкішими до спеки та різних хвороб. На відміну від багатьох інших добрив, сульфат калію не містить хлору, який може нашкодити помідорам. Розпочнемо готувати диво-суміш!

Агрономи пояснили, як виростити солодкі помідори
Агрономи пояснили, як виростити солодкі помідори

На весь процес приготування піде пару хвилин. Одну столову ложку (це близько 15 грамів) треба розвести у десяти літрах води. Такої кількості вистачає десь на 4 кущики. За сезон достатньо зробити 3-4 таких підживлень, починаючи з моменту, коли тільки зʼявляться перші завʼязі.

Вносити розчин потрібно виключно під корінь після звичайного поливу або ж після дощу. Важливо не переборщити з підживленням, бо велика кількість калію може зіграти з вами “злий жарт”. Якщо ж все зробити правильно, за інструкцією, то вже через кілька тижнів можна помітити різницю – помідори стануть набагато солодшими, ароматнішими, а їх шкірка буде пружна й ніжна водночас.

А ще зручно, що це добриво підходить не тільки для помідорів. Солодкий перець, баклажани, навіть ягідні кущі будуть вдячні за таку підживку. Особливо вона важлива в спекотне літо, коли рослини витрачають багато сил на те, щоб просто вижити й не втратити вологу. Спробуйте внести це підживлення вже цього сезону, щоб побачити разючу різницю з попередніми роками.

Популярне