Липень важливий місяць для томатів. Саме в цей період плоди активно наливаються і починають дозрівати. Але спека, тривалі посухи або різкі та рясні дощі часто заважають отримати бажаний врожай.
Якщо не допомогати рослині в цей момент, вони можуть почати скидати зав’язі, плоди будуть тріскатися, а листя жовтіти. Щоб цього не сталося, в цей період потрібно активно підживлювати рослину.

Є простий, але надзвичайно ефективний засіб, який містить два мікроелементи, які дуже важливі для формування здорового куща. Магній у складі відповідає за фотосинтез, бере участь у створенні хлорофілу, завдяки якому листя залишається зеленим, а рослина активно росте.
Саме магній допомагає розподіляти воду по рослині рівномірно, що особливо актуально у спеку, бо тоді помідори не тріскаються, а повільно і рівно визрівають. Сірка яка теж є у складі, в свою чергу, підсилює стійкість до хвороб і сприяє засвоєнню азоту.

Розчин готується дуже просто, 20-50 грамів сульфату магнію розводять на 10 літрів води. Молодим кущам вистачить мінімальної дози, а плодоносячим можна дати трохи більше. Розчин можна використовувати двома способами, можна полити під корінь або обприскати по листу.
Сульфат магнію можна комбінувати з іншими підживленнями, але важливо не перевантажувати рослину. Магній добре працює разом із кальцієвими підживленнями, а от з фосфорно-калійними розчинами краще чергувати і не змішувати одразу в одному відрі. Якщо підгодовувати рослину вчасно, кущі будуть плодоносити дійсно втричі більше.