Протягом літа на городі завжди є що сапати, адже бурʼянів через край. Їх не обов’язково виносити з ділянки, або тим паче спалювати, а краще перетворити це все на добриво. Для цього підійде будь-який мішок, по типу як з-під цукру, чи навіть будівельний. Дно мішка потрібно обрізати і поставити його прямо на землю у сонячному місці. Це забезпечить циркуляцію повітря і доступ мікроорганізмів із ґрунту.

Усередину мішка шарами викладають порізані бур’яни, але тільки без насіння і жорстких коренів, потім трохи землі, знову бур’яни, знову земля, і так до верху. Це допоможе рівномірно запустити процес перегнивання. Можна також додавати кухонні відходи, шкірки від овочів, фруктів, гичку, чайне листя. Але не можна кидати залишки м’яса, рибу, жир або олію. Такі продукти притягують гризунів, погано розкладаються і викликають гниття з неприємним запахом.
Компост у мішку можна накопичувати все літо. За рахунок того, що використовується свіжа зелень, процес дозрівання і перегрівання йде швидше. І вже через 3 місяці у мішку утворюється розсипчаста, темна, майже без запаху маса, це і є повноцінне добриво.

Такий компост добре вносити у ґрунт восени під час перекопування. Якщо ж ви удобрюєте землю навесні, його можна просто залишити у мішку до наступного сезону. За зиму з ним нічого не трапиться, достатньо лише накрити, щоб не заливав дощ. Такий компост збагачений не тільки азотом, а й мікроелементами та корисними мікроорганізмами.