Секрет “вічного” цвітіння пеларгоній розкрито: 100% ефективний спосіб укорінення живців навіть восени

Багато українок вирощують таку гарну рослину як герань чи пеларгонія. То щоб квітка рясно цвіла її необхідно правильно підживлювати. Розповідаємо про дієве добриво.

Пеларгонія — дуже популярна рослина, яка своїми гарними, яскравими суцвіттями привертає увагу. Її батьківщиною є Південна Африка, і саме цим обумовлені деякі особливості вирощування. У цій статті ми хочемо докладніше розповісти про те, як правильно вкорінювати цю квітку восени.

Осіннє живцювання значно відрізняється від весняного. Справа в тому, що навесні пеларгонія легко укорінюється, тоді як восени в черешків залишається менше часу для цього процесу. Тому до вибору живців варто підходити ретельно. Нам знадобляться тільки товсті, короткі, визрілі гілочки, тобто ті, які мають бутони або вже відцвіли.

Акуратно зрізаємо живці гострим ножем, видаляємо всі суцвіття і зайве листя. Для посадки краще вибирати легкий ґрунт, який добре пропускатиме повітря та воду. Якщо не бажаєте купувати готовий ґрунт у магазині, його можна приготувати самостійно, змішавши землю зі своєї садової ділянки з річковим піском у пропорції 1:1. Однак, якщо ґрунт на вашій ділянці глинистий, використовувати його не варто.

Городники розповіли, як укоренити герань восени
Городники розповіли, як укоренити герань восени

Наповнюємо стаканчики для розсади отриманим ґрунтом. Їхній об’єм має становити від 300 до 500 мл. Не рекомендується використовувати прозорі стаканчики: хоч вони і дозволяють контролювати появу коренів, проте зайве світло буде перешкоджати процесу вкорінення.

Акуратно поміщаємо черешок у ґрунт, заглиблюючи його на 1-2 бруньки. Після цього рослину потрібно помірно полити. Подальший полив живців пеларгонії здійснюється рідко, оскільки надмірна волога сприяє розвитку гнилі на корінні.

Обов’язково спробуйте зробити саме так. як ми описали вище, і побачите, наскільки дійсно ефективні ці поради. Бажаємо успіхів!

Популярне

Подібні новини