З однієї троянди – цілий сад: агро-фокус від тітки Галі, яка 30 років продає саджанці на місцевому ринку

На подвір'ї середина листопада, врожай уже давно зібрано, і багато садівників та дачників зайняті підготовкою своїх ділянок до зимового періоду. Одним із важливих заходів є осіннє живцювання троянд.

Сьогодні в нашій статті ми розглянемо, як правильно й швидко провести цей процес.

Почнемо з обрізки кількох гілочок рослини. Тут важливо дотримуватися певних умов: нижній зріз має бути косим і розташовуватися на відстані одного сантиметра від найближчої бруньки, причому на самому живці має бути щонайменше три бруньки. Верхній зріз виконується прямим. Довжина підготовлених живців має становити приблизно 20 сантиметрів.

Далі виготовляємо коренетворний розчин із препарату “Корневін”. Для цього одну упаковку препарату розмішуємо у 200 мілілітрах води. Потім поміщаємо підготовлені живці в розчин на дві години, попередньо обробивши їх верхні зрізи рідким воском.

Правильна підготовка ґрунту також є важливим етапом у цьому процесі. Перекопуємо землю і робимо на ній борозенки глибиною близько 10 сантиметрів, на дно яких засипаємо шар піску завтовшки в один сантиметр.

Квітникарі розповіли про осіннє живцювання троянд
Квітникарі розповіли про осіннє живцювання троянд

Оброблені живці укладаємо у борозенки під кутом близько 45 градусів на відстані 15 сантиметрів один від одного, присипаючи їх ґрунтом або компостом таким чином, щоб на поверхні залишилося щонайменше дві бруньки. Після цього вкриваємо рослини целофаном, залишивши невеликі вентиляційні отвори.

Цей елементарний у виконанні спосіб, з яким впорається навіть квітникар-новачок, допоможе розмножити будь-які види троянд протягом зими, а вже в наступному сезоні насолоджуватися їх чудовим цвітінням. Тож неодмінно скористайтеся нашими перевіреними рекомендаціями та порадами, щоб самостійно переконатися в їхній ефективності. А ми бажаємо вам успіхів та пишного цвітіння ваших неймовірних троянд.

Популярне

Подібні новини