Як цього досягають? Адже більшість кімнатних квітів, особливо найкрасивіших та незвичайних, у спеціалізованих магазинах коштують досить дорого.
У таких випадках стає у пригоді ефективний метод розмноження рослин – живцювання. Це нескладний процес, але він має певні правила. У цій статті ми розповімо, як правильно вкорінити живці у воді.
Живці можна вкорінювати двома способами: одразу висаджувати в ґрунт або ж давати їм можливість спочатку утворити кореневу систему у воді. Другий спосіб підійде для таких рослин, як фікуси, сукуленти, колеуси та традесканції.
Зазначимо, що більшість живців чудово укорінюються навесні, тоді як восени цей процес може викликати труднощі. Щоб вкорінення було максимально успішним, необхідно дотримуватися кількох ключових рекомендацій досвідчених квітникарів.
По-перше, для живців завжди використовуте лише чисту, бажано кип’ячену воду. Обсяг води має бути невеликим, щоб не допустити застою.

Також живцям дуже потрібне тепло. Тож подбайте про створення парника. Його можна з легкістю зробити, якщо накрити рослини поліетиленовим пакетом. Час від часу ненадовго відкривайте цю конструкцію для того, щоб провести провітрювання. Якщо ігнорувати цей момент, то рослини можуть просто згнити.
Наступна порада заключається в тому, що у воду слід додати стимулятор росту, який можна придбати в будь-якому садівничому магазині.
Цей “трюк” допоможе вам пришвидшити процес утворення кореневої системи і, відповідно, приживаємість рослини.
Дотримуючись цих простих рекомендацій ви зможете дуже просто розмножити улюблені кімнатні рослини, тож бажаємо вам успіхів!