Це просто вау: як виглядає єдина донька Віктора Павліка Христина, яка вже мама, а він – молодий дідусь

У другому шлюбі відомий український співак Віктор Павлік став щасливим батьком своєї єдиної доньки. Як виглядає Христина, чим займається та як проводить свій вільний час?

Відомий український співак Віктор Павлік – ще той ловелас. Знаменитість офіційно був одружений чотири рази, а розлучався тричі. Від колишніх дружин в артиста є син Олександр, померлий син Павло, з яким пов’язана трагічна історія, та наймолодший син Михайло. Серед них є і єдина донька артиста – Христина.

Дівчина з’явилась на світ 36 років тому, коли Віктор Павлік був одружений зі своєю другою дружиною Світланою. Доволі довго мережею ходили чутки, що артист закрутив роман з матір’ю своєї єдиної доньки, коли його перша дружина Лідія ще навіть не народила первістка Павліка Олександра. Хай там що, чутки залишаються чутками, а ось красуня Світлана з Узбекистану швидко підкорила серце чоловіка.

Як виглядає єдина донька Віктора Павліка
Як виглядає єдина донька Віктора Павліка

Віктор Павлік та Світлана прожили разом близько 8 років, втім врешті-решт шляхи закоханий розійшлись. Христині було 7 років, коли її батьки розійшлись. Після розлучення у них залишилась спільна донечка, яку артист дуже цінує та любить. У публічному доступі фотографій другої дружини відомого українського музиканта та матері його єдиної доньки немає. Втім, кадрів Христини можна знайти чимало.

Про доньку Павліка відомо мало. Річ у тім, зізнався артист в одному з давніших інтерв’ю, Христина – непублічна та дуже тиха дівчина, вона не любить медійності, тому й новин про неї майже ніколи не знайдеш. Втім, деякі факти з біографії таки відомі.

Єдина донька Віктора Павліка Христина виросла справжньою красунею
Єдина донька Віктора Павліка Христина виросла справжньою красунею

Відомо, що сьогодні 36-річна донька українського співака живе зі своїм чоловіком і сином у місті Рівне. Христина після весілля взяла прізвище свого коханого чоловіка – Василець. Донька відомого артиста зробила Віктора Павліка дідусем 2013 року, саме тоді на світ з’явився первісток Христини.

Як сьогодні виглядає донька Віктора Павліка від другої дружини
Як сьогодні виглядає донька Віктора Павліка від другої дружини

Слід зазначити, що дівчина, хоч і не так активно, як інші відомі люди, але таки веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. З нього можна зробити висновок, що дівчина живе абсолютно спокійним життям, любить відвідувати театри та відпочивати з друзями та рідними у затишних ресторанах чи кафе.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини