Одна з найвідоміших українських телеведучих є прикладом для багатьох шанувальників. Особливо всіх чарують не лише професіоналізм знаменитості та її цікавий підхід до журналістики, а й витончений характер та тендітна особистість. Ольга Фреймут давно здобула репутацію справжньої леді. Ба більш, знаменитість є директором Школи леді в популярному реаліті-шоу “Від пацанки до панянки”.
І це не дивно, адже знаменитість є знавцем етикету. Ще за часів знімання телепроєкту “Ревізор” Ольга Фреймут довела кожному, що вміє поважно й гідно триматись на публіці. Сьогодні відома українська телеведуча працює за кордоном, у Великобританії. Туди зірка переїхала через початок повномасштабного вторгнення.
![Що відомо про особисте життя Ольги Фреймут](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/image-5-1-700x394.jpg)
Варто зазначити, що відома українська телеведуча та журналістка ніколи не стидалась розповідати деталі особистого життя. Так, наприклад, раніше зірка чесно відповіла на запитання шанувальників про те, скільки вона важить. У коментарях під одним з дописів Ольги Фреймут з’явилось питання від підписника. Знаменитість зазначила, що її вага складає 53 кілограми, а ось зріст ведучої – 169 сантиметрів.
Неможливо не помітити, що знаменитість й справді виглядає дуже тендітно. Серед шанувальників Ольга Фреймут здобула звання справжньої української Дюймовочки. Секрет такої мініатюрної фігури простий – зірка дотримується правильного харчування.
![Скільки важить Ольга Фреймут насправді](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/image-6-700x394.jpg)
Знаменитість не соромиться з’являтися перед підписниками без макіяжу й укладки, а також радить не колоти ботокс і не розповідати про стан власного здоров’я. Зберігати привабливість легко, вважає Ольга Фреймут, якщо уявляти, що за вами спостерігають. Тоді й рука не потягнеться за котлетою. Знаменитість вважає, що їсти краще ті продукти, з якими себе асоціюєш.