Віталій Козловський, відомий український музикант, після початку повномасштабної війни в Україні опинився серед тих зірок, які почали активно виступати за рідну країну. Знаменитість радикально ставиться до мовного питання, допомагає українцям та військовим і пропагує рідну культуру. У нещодавньому інтерв’ю для Слави Дьоміна артист розповів про своє ставлення до Антоніни Паперної, старшої доньки Ольги Сумської, з якою він близько товаришує.
У ході розмови ведучий поцікавився у свого гостя, чому, на його думку, людей особливо бентежить та дратує той факт, що чимало знаменитостей з українським корінням сьогодні продовжують жити й будувати кар’єру на теренах росії. Віталій Козловський зазначив, що не розуміє, чому ця тема не повинна хвилювати людей, оскільки у світлі сьогоднішніх подій, впевнений артист, недоречно робити вибір на користь держави, що влаштовує на твоїй землі війну.
![Віталій Козловський висловився про старшу доньку своєї подруги Ольги Сумської](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/ba3172a80370b6a0d45d04afb9c6017e-700x394.jpg)
Знаменитість додав, що нині будь-які спогади, пов’язані з росією, часто викликають в українців негативні емоції, саме тому люди намагаються позбутись від усього, що може нагадувати про сусідів. Разом з тим, зізнався Козловський, зі своєю подругою Ольгою Сумською вони таки обговорювали питання її старшої доньки. Артист зазначив, що ця тема є особливо болісною для актриси.
“Це – її біль. Насправді я її, напевно, так не зрозуміє, тому що в мене такої ситуації, слава Богу, немає. Але, я їй дуже з приводу цього співчуваю. Я не уявляю, що вона переживає, тим більше, що я знаю, що вона постійно десь виступає для військових”, – висловився Віталій Козловський.
![Відомий український артист Козловський дружить з Ольгою Сумською](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/sumska_kozlovsky_doll_charity-700x471.jpeg)
Нагадаємо, що українська актриса Ольга Сумська – мати двох доньок. Старшу Антоніну Паперну знаменитість народила у шлюбі зі своїм першим чоловіком Євгеном Паперним. Дівчина пішла стопами батьків і стала актрисою, втім вирішила будувати кар’єру в російській столиці. З початку повномасштабної війни Тоня Паперна не висловлювалась на тему подій в рідній країні. Донька Сумської й досі залишається зі своїм чоловіком і дітьми в москві.