Зірка відосого гурту “ВіаГра” Надія Мейхер отримала велику популярність завдяки участі у колективі. Після того, як вона покинула проєкт, співачка почала займатися сольною кар’єрою та особистим життям, але з початком повномасштабного вторгнення про неї майже нічого не чути. Редакція сайту Добрі новини з’ясувала, де зараз перебуває зірка.
Після 24 лютого Надія Мейхер зникла з радарів медіа-простору. Ніхто не знає, в чому причина її мовчання про повномасштабне вторгнення, але склалося, як є. В Мережі почали будувати теорії про її місцезнаходження, але блогер Богдан Безпалов в одній із соціальних мереж розкрив прихильникам всі карти. За його словами, співачка зараз перебуває в Німеччині і повертатися в Україну аж ніяк не планує.
![Стало відомо, що Надія Мейхер тепер сусідка Олега Винника](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2022/11/678537393068.jpg)
Блогер почав жартувати, що вона стала сусідкою Олега Винника, який точно так само зник та нічого про себе не розповідає. Також точно не грає на руку Мейхер, але вона з цього приводу абсолютно не переймається. Відомо те, що чоловік Надії Михайло Уржумцев продовжує жити на росії і будувати свій успішний бізнес. Схоже, зірка обрала для себе мовчання, щоб не привертати увагу до себе з боку України, а до свого чоловіка з боку країни-агресора.
До слова, що стосується Олега Винника — чоловік також пішов у забуття. Про нього ходить багато чуток, але ніхто з його друзів з шоу-бізнесу взагалі не знає що з ним і як він себе почуває. Улюбленець українських жінок безслідно зник і залишив своїх вовчиць без головного вождя.
![Стало відомо, що Надія Мейхер тепер сусідка Олега Винника](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/02/maxresdefault-5.jpg)