Де зараз Софія Ротару, яка остаточно пішла у підпілля: всі версії переїзду конкурентки Пугачової з Києва

Софія Ротару загадково зникла з медійного простору ще у 2022-му році. Де зараз легенда української сцени та чому досі не розповідає, як і де проживає під час війни.

Співачка Софія Ротару, безсумнівно, є справжньою легендою у світі української естради. Проте, протягом останнього року вона втримується від гламурних заходів та відсутня на світлинах і подіях, що розпалює у її прихильників неабияке здивування та невпевненість у тому, де ж знаходиться їхня кумирка.

Все почалося 7 серпня 2022 року, коли знаменитість розмістила збиткову світлину на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі, в Інстаграмі, де вона оголосила про своє повернення до села Маршинці – рідного місця її народження. Її фани та ЗМІ активно обговорювали цю новину, адже всі були цікаві, що спонукало легенду до такого рішення.

Фанати Софії Ротару припустили, де тепер живе зірка

Проте, час минув, а Софія Ротару так і не з’являлася на громадських подіях, і це викликало хвилю гіпотез та теорій. Одна з таких теорій вказує на те, що артистка може перебувати у США разом зі своїми онуками.

Існують певні докази, які говорять про перебування легенди у Сполучених Штатах. Деякі джерела, зокрема продюсер Леонід Дзюник, стверджують, що співачка точно може проживати зараз в Америці.

Софія Ротару у річницю весілля із чоловіком виклала архівне фото
Фанати Софії Ротару припустили, де тепер живе зірка

Однак слід зазначити, що сама артистка не намагалася спростовувати чутки. Лише в одній-єдиній публікації у мережі, вона наголошувала, що повернулася до свого коріння для занурення у спокій та розраду в рідному краю.

Чи правда ці припущення, чи ні – залишається загадкою для прихильників та глядачів. Все це тільки підсилює інтригу та таємницю, які оточують одну з найвизначніших постатей в історії української музики. Час покаже, чи буде зірка продовжувати утримувати своє місцеперебування в таємниці, чи поверне вона своєму шанувальникові величний спектакль свого таланту та голосу.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини